Nelíbí se Vám, že vaše ratolesti tráví většinu volného času doma u počítače či televize? Chcete aby si Vaše dítě našlo nové kamarády, získalo nové poznatky, prožilo dobrodružství a krásné chvíle v přírodě? Naše občanské sdružení je dobrým řešením. Pořádáme hlavně turistické a vodácké výpravy.
 boty
Turistické výpravy zpravidla začínají příjezdem do místa, kde budeme spát. Ještě večer, podle náročnosti cesty zařazujeme hry, případně vycházku k zajímavému místu. Na druhý den je naplánovaný celodenní program, který se skládá z návštěvy atraktivního místa v okolí (hrad, rotunda, jeskyně, aquapark, muzeum, skanzen, skalní město…) a činností v místě ubytování (soutěže, závody, hry). Program je uzpůsoben věku účastníků. U starších dětí je možnost přespat pod širákem či noční putování a akční hry.
 vor
Vodácké výpravy jsou fyzicky náročnější a vyžadují znalost plavání. Je to něco úplně jiného než běžné turistické výpravy a kdo to nepoznal, je nejvyšší čas krásu vodáctví poznat. Seznámíme vaše děti s řekou, pádlem a lodí, naučíme ho stavět stan, rozdělat oheň, vybrat tábořiště, poradit si s nepřízní počasí, prostě věci, které se hodí kdykoli a kdekoli. Na lodích Vaše děti naučíme vše potřebné. Ti nejschopnější po dvou až třech výpravách budou schopni samostatně kormidlovat kánoi nebo projíždět šlajsny. Věřte, že po prvním výletu na vodě se vašim dětem řeka zalíbí.. Hlavní je chuť a ostatní je naučíme.
 vedouci
Veškeré naše akce organizují a zajišťují zodpovědní lidé, kteří prošli naším táborem a které hned tak něco nepřekvapí. Berou na sebe zodpovědnost za Vaše děti zdarma a ve svém volném čase. Jsme si dobře vědomi rizik, která jsou spojena s podobnými sportovními akcemi a snažíme se jim předcházet. O děti je postaráno 24 hodin denně, zajištěn je dohled zdravotníka. Všichni naši vedoucí jsou na vodě jako doma a s dětmi je vždy na lodi někdo, kdo umí řídit loď. Děti samozřejmě mají vesty a boty do vody (naboso se špatně chodí). Všechny naše tábory a výlety jsou určeny pro sportovně zaměřené děti, které snesou trochu nepohodlí, jsou samostatné, zvládají základní hygienické návyky a obejdou se bez televize a internetu.
 

obr.