„Adrenalin na vodě, na souši i ve vzduchu …“ 


Nebojíš se překonávat překážky? Chceš se seznámit s bezva partou? Chceš se naučit přežít „za každé situace“?


Adrenalin = Zvýšení odolnosti vůči zátěžovým situacím.
Využíváme metod zážitkové pedagogiky (pracujeme s reflexí).
Princip dobrovolné účasti na všech aktivitách.
Na táboře poznáš sám sebe.
Koupání na písečné pláži; možnost půjčení kánoí, šlapadel, vše v ceně tábora.
Občerstvení v areálu tábora samozřejmostí.
Připojení wi-fi ve společenské místnosti.

Cílem „Adrenalin campu“, jak už název napovídá, je zejména zvýšení tvé odolnosti vůči zátěžovým situacím, kterým budeš po dobu tábora vystavován. Jedině přímou zkušeností s překonáváním nejrůznějších překážek zvýšíš svou psychickou odolnost. Program je vystaven na principu zážitkové pedagogiky; skládá se z konkrétních cílů, které jsou vyhodnocovány a reflektovány po skončení celodenního bloku.

Program respektuje požadavek dobrovolnosti; tvá účast na daném programu je vždy dobrovolná. Pokud se na něco necítíš, vždy můžeš dát přednost opalování se na pláži, volejbalovému hřišti, kulečníku, apod. Pevně doufáme v to, že tě dokážeme pro naše aktivity motivovat. Program je určen jak pro dívky, tak chlapce od dvanácti let.

Každý den bude jinak tématicky zaměřen. Konkrétní program samozřejmě prozradit nemůžeme, okradli bychom tě o překvapení a tím i o budoucí zážitek. Jaké to ale asi může být, kdy tě uprostřed dne unesou ruští vojáci v uniformách kamsi do neznáma … Neznámý kraj, žádná voda, jídlo, civilizace, jen ty sám …
Ubytování: RS Chatrek (pro 1. - 3. turnus). Chatky po 4 osobách. V chatičkách je elektrická energie. Centrální WC, umývárny, sprchy. Sportovní zařízení - hřiště (volejbal, nohejbal, soft-tenis), stolní tenis, ruské kuželky, kroket, petang, prolézačky, pískoviště, hod na panáka. Koupání - vlastní písečná pláž, skokanská věž, lodičky, šlapadla. RS Menfis (pro 4. turnus). 2 až 6 lůžkové pokoje, nebo chatky po 4 osobách. Bazén 10 x 19 m. Dvě volejbalová hřiště, hřiště na fotbal, stolní tenis, sportovní hala, apod. Wi-fi mají obě střediska.

Fotogalerie RS Chatrek
Fotogalerie RS Menfis

Stravování: Strava je formou plné penze + svačina, pitný režim je zajištěn po celý den. Jídelna je v centrální budově rekreačního střediska. Vynikající strava, tzv. jako od maminky.