Teenager camp - putovní turistický tábor 2024

Termín konání: 5. 8.  -  11. 8. 2024

Místo konání: Celá ČR

Věk: od 15 - 34 let

Cena: 6 990,- Kč

Kapacita: 12 dětí

PROGRAM TÁBORA:

Objevte nezapomenutelné léto plné zážitků na Teenager Camp 2024 - turistickém putovním táboře pro mladé! Jsme připraveni přivítat teenagerky a teenagery ze všech koutů, kteří touží po dobrodružství, přátelství a nových dovednostech. Naším cílem je vytvořit prostředí plné radosti, vzrušení a osobního rozvoje. Teenager Camp 2024 je navržen tak, aby poskytl účastníkům nezapomenutelné zážitky, které budou posilovat jejich charakter a budovat silné vztahy s vrstevníky. Každý den přináší nové dobrodružství a příležitosti pro osobní růst. Tábor nabídne širokou škálu aktivit, včetně outdoorových dovedností. Naši kvalifikovaní instruktoři a lektoři se postarají o to, aby účastníci získali nové dovednosti, rozvinuli svůj potenciál a získali neocenitelné zkušenosti. Turistický putovní tábor zavede mladé do různých scenérií a lokalit, kde budou moci objevovat krásu přírody, učit se spolupracovat v týmu a překonávat výzvy. Každý krok našeho putování bude plný vzrušujících příležitostí pro poznávání nových míst. Kromě dobrodružství je důležitá i komunita. Teenager Camp vytváří prostředí, ve kterém se mladí lidé mohou navzájem podporovat, budovat přátelství a vytvářet nezapomenutelné vzpomínky. Každý večer bude zakončen táborovým ohněm a příběhy pod hvězdami, které posílí pouta mezi účastníky. Přidejte se k nám na Teenager Camp 2024 a připravte se na léto plné dobrodružství, smíchu a nezapomenutelných zážitků. Zaregistrujte se ještě dnes a připravte se na nejlepší táborové dobrodružství svého života!

lyzeCO TI TO DÁ?:

Samostatnost. Naučíš se spolehnout především sám na sebe. Nemáš umytý ešus? Smůla, nikdo to za tebe neudělá. 

Odpovědnost. Za svá rozhodnutí se naučíš nést odpovědnost. 

Budeš sám sebou. Skupina ti nabízí bezpečné prostředí, nikdo tě nebude znát, není třeba „na něco si hrát“, naučíš se mít se rád takový, jaký jsi. Získáš zdravé sebevědomí. 

Zpomalení z běžného dne. Nebudeme nikam pospíchat, hnát se za výsledkem, u nás se nesoutěží, veškeré aktivity jsou zaměřené na kooperaci a příjemnou atmosféru. 

Přátelství. Budeme ten pravý tým (kapacita pouze 12 + 2 účastníků), odpovědní jeden za druhého, a přesto každý sám za sebe. 

Dovednosti spojené s pobytem v přírodě. Naučíme tě zajistit si jídlo, postavit si stan, orientovat se na mapě, rozdělat oheň, poradit si v nepříznivém počasí.

lyze